RC Zahrádka

Rodinné centrum organizuje v průběhu celého roku aktivity pro celou rodinu (tvoření pro maminky, akce pro tatínky, společné výlety, drakiádu, Mikuláše, cestu za stromem pokladů, Masopustní veselici, posezení s kafíčkem, sportovní akce a další).

Posláním Rodinného centra Zahrádka je podpořit společně strávený čas a inspirovat vás v tom, co můžete s vaším děťátkem podnikat. Děti se zde učí kontaktu s vrstevníky, což může být i dobrou přípravou na školku. Maminky si odpočinou, seznámí se s jinými maminkami a mohou si u nás dát kvalitní čerstvě namletou kávu.

Scházíme se v tomto čase:

PO 9 - 12hod. Klubík pro maminky s dětmi (divadélko, básničky s pohybem, překvapení u krtečka, cvičení s padákem, zpívánky, tvoření).

ÚT 9 - 12hod. Klubík pro maminky s dětmi (divadélko, básničky s pohybem, překvapení u krtečka, cvičení s padákem, zpívánky, tvoření).

ST 9 - 12hod. Klubík pro maminky s dětmi (divadélko, básničky s pohybem, překvapení u krtečka, cvičení s padákem, zpívánky, tvoření).

ČT 9 - 12hod. Klubík pro maminky s dětmi (divadélko, básničky s pohybem, překvapení u krtečka, cvičení s padákem, zpívánky, tvoření).

PÁ 8 - 12hod. Hlídání dětí. Pozvolná příprava na školku, děti se zde učí poslouchat i někoho jiného než maminku. Pohrají si s kamarády (skupinka maximálně 5 dětí), společně cvičíme, zpíváme, tvoříme, pro děti od 2 let. Hlídání je jednou za 14 dní, druhý týden bývá: 

Nepravidelně dle zájmu Mimiklubíček, klidnější klubík pro maminky s dětmi do jednoho roku. Bližší informace o aktuální situaci ten daný týden naleznete v programu na facebooku, odkaz níže.

Cena klubíků je 60,- kč za maminku, děti se neplatí. Při použití pernamentky se cena vstupného snižuje na 50,-kč. Cena hlídání je 50,-kč za hodinu.

Momentálně je kapacita plná, pro aktuální informace který den je případně možné přijít, nás prosím kontaktujte na facebooku nebo telefonicky, děkujeme.

Aktuální informace naleznete na FB stránkách zde.

Kontakt: Bára Šrajbrová 724 274 645, Eva Saková 774 828 362

 

 

HLÍDÁNÍ DĚTÍ - podrobnější informace

 

Přijímáme děti od 2 let. Hlídání probíhá v malé skupině dětí, proto nevadí plenka. Respektujeme potřeby dětí. Program je obdobný jako v mateřské školce, pouze přizpůsobený mladším dětem, tak, aby k nám děti chodily rády a cítily se u nás dobře. Děti každé ráno přivítá maňásek krteček, který si všímá změn v přírodě a učí děti novým poznatkům (péče o přírodu, vztahy s lidmi, pravidla, kamarádi...). O děti pečuje kvalifikovaná učitelka MŠ.

K dispozici je velká herna dobře vybavená hračkami a pomůckami, které průběžně obměňujeme.

 

 

Pokud je to možné, jdeme s dětmi ven. Naší velkou výhodou je krásná zahrada se živým králíčkem. Změny v přírodě (nebo třeba také veverky) pozorujeme i v přilehlém městském parku.

 

 

Pokud máte zájem o hlídání, prosím kontaktujte tel. 774828362 Eva Saková.

Přijďte se k nám nezávazně podívat.

Fotografie z hlídání si můžete prohlédnout na tomto odkazu.